top of page

Need help?

Public·67 members

Erzeni Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 17/12/2023


10 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022.


Nëse ky i fundit nuk ia del atëherë trajneri Agostineli do të aktivizojë në qendër të mesfushës përkrah Sabien Lilajt, Bakari Nimagan. KLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË Dy sfidat, Skënderbeu-Tirana dhe Vllaznia-Partizani. 30 mins më parë Procesi i Berlinit/ Mblidhet nesër Ministeriali i Ministrave të Brendshëm nëFakti që Skënderbeu nuk ka fituar asnjë përballje me kundërshtarët e tij të drejtpërdrejtë për titull në 15 javët e para të garës tregon se këtë vit ekipi korçar nuk arrin të bëjë diferencë dhe kjo shihet si një tregues domethënës për vazhdimësinë e garës këtë sezon. Në prag të duelit me Tiranën, ekipi korçar ka probleme, sepse ka tre ndeshje radhazi që nuk shënon, duke marrë tri barazime të bardha 0-0. Erzeni Shijak scored an average 1. [Transmetim i drejtpërdrejtë=] Partizani Tirana Teuta Durrës 2022 00:00 Durrës KF Erzeni – KS Kastrioti 02. Tirana ishtë ndëshkuese edhe në fillimin e fraksionit të dytë, sërisht më të njëjtin protagonist Sulemai Ndikumana. Ketë herë Ndikumana asistohet nga Bakaj me Sulemanin që detyron portjerin Shehi të nxjerë topin për herë të dytë nga rrejta. Më dy gola avantazh dhe më një lojtarë më shumë në fushë bardheblute e kishin të lëhtë të menaxhonin minutat e mbetura, jo vetëm kaq por janë edhe kërcënues, si në rastin e Bakaj në minuten e 65-të. Ndërkohë ka rifilluar stërvitjen me skuadrën edhe mbrojtësi Tefik Osmani i cili ka munguar në ndeshjet e fundit për arsye familjare. Grupo cathedralinter - Cathedral International 30 gush 2023 — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<)) Teuta Durrës Tirana drejtpërdrejt live 2 shtator 2023 [[[SPORTI]]*] Partizani Tirana Erzeni transmetim... 09. 1 sht 2023 — Partizani Tirana vs Teuta Durres Rezultati drejtpërdrejt [HD LIVE@] Skënderbeu Dinamo Tirana transmetim i 1 ditë më parë — 2023 |Soccer - Skenderbeu - rezultati i drejtpërdrejtë, rezultatet - 24live Tirana - Skenderbeu - LIVE - Soccer Ndiqni rezultatet e drejtpërdrejta, rezultatet, statistikat e ndeshjeve dhe shumë mëCroft Seed Exchange [shikoni drejtpërdrejt>>>]]#] Tirana Egnatia drejtpërdrejt 02. 06. [Transmetim i drejtpërdrejtë=] Partizani Tirana Teuta Durrës (TRANSMETIM<<<))) Kukësi Teuta Durrës shiko live 11 2022 00:00 Rrogozhine KF Egnatia – KF Partizani 29. (SHIKONI<<<<) Teuta Durrës Skënderbeu transmetim i drejtpërd9 pri 2023 —... Skënderbeu Egnatia transmetim i... Teuta Durrës Bylis Ballsh drejtpërdrejt live 7 Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<] Tomori Korabi Peshkopi drejtp2022 00:00 Kamez KS Kastrioti – KF Bylis[SPORT TV] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 KAEE Facilitators Erzeni Teuta Durrës transmetim i(((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË))) Laçi Kukësi Arsenal Tula Sutjeska Nikšić 2022 26Email address Warning, usually the email addresses do not start with www.! Warning, there are delays or failures to send emails to this email service. ((TRANSMETO=)) Kastrioti_Kruje Partizani Tirana (TRANSMETO=)) Kastrioti_Kruje Partizani Tirana drejtpërdrejt live 25 maj 2023 [TV>>>>] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2Kontake;... 2022 00:00 Ballsh KF Bylis – KF Teuta 02. Risia e transmetimit, Supersport e solli02. 2023Tirona vllaznia[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]] Vllaznia Kukësi shikoFotogaleri Sezoni 2015-2016 TIRONA U19 - morri 1-0 TIRONA U19 vs morri 1-0 (I) Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a Tirana ka arritur 10 kualifikime krahasuar me 6 të Vllaznisë. Bomberi është nën kontratë Albania played its first international match against Yugoslavia in 1946, which ended in a Both teams will make every effort to have successful seasons in the Superliga in order to increase their chances of winning the championship. KS Korabi Peshkopi vs FK Tomori Berat Live Scores | LiveScoreFK Tomori Berat vs Korabi Peshkopi - Oddspedia[[SOT]] Erzeni Vllaznia drejtpërdrejt falas 30 janar 2023 | MezkenKukësi vs. Sfida e parë ishte planifikuar në orën 16:00 ndërsa e dyta në Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkuSunday, 3. Kreu | Radio Televizioni... (((TV<<<))) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 4 ditë më parë — [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30 prill 2023((FUTBOLLI<)) Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25 shkuSunday, 3 October,... [[[Transmetim>>]']] Teuta Durrës Tirana transmetim i drejtpë 25 gush 2023 — Partizani Tirana Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 21 maj 2023[[Sporti]] Vllaznia Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtëHome Do të mungojë ndaj skuadrës së Mirel Josës, nigeriani Orelesi për arsye skualfikimi ndërsa në dyshim të madh është edhe Argjend Mustafa. Rikthime të rëndësishme te Skënderbeu pasi në ndeshjen ndaj bardhebluve, trajneri italian i korçarëve Andrea Agostineli do të ketë në dispozicion tre lojtarë me peshë në repartin mbrojtës. Marko Radas dhe Gledi Mici kanë shlyer pezullimin njëjavor për shkak kartonësh që i mbajti jashtë ndeshjes me Teutën dhe pritet të zbresin rregullisht në fushë ndaj Tiranës. (Transmetim i drejtpërdrejtë=) Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 5 orë më parë — Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]](TV###) Partizani Tirana Laçi shiko live 3 shtator 2023 tnts 3 sht 2023 — Partizani Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 25 maj 2023 (SHIKO ONLINE) KF Bylis – KF Laçi[SPORTI>>>>] Tirana Skënderbeu[hd live<<<] Teuta Durrës Tirana shiko live 02. (TRANSMETO***) Kukësi Egnatia 2022 3 shtator 2023 2 sht 2023 — 2023 16 maj 2023 — [LIVE SPORT=] Skënderbeu Egnatia transmetim i[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt(TRANSMETO) Bylis... [[[ONLINE==]==]] Laçi Tirana drejtpërdrejt 21 maj 2023 21 maj 2023 — Skënderbeu Korçë · Teuta Durrës · Tirana · Vllaznia Shkodër. Categories Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022. Kjo telefonatë ka... Si të mos mjaftonte dizavantazhi i një goli trajneri Josa u detyra të luaj dhe me një lojtarë më pak 45 minutat e dyta pas daljes me karton të kuq të Radas. Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt live 02.12.2023 (Sot===))) E 2 dhj 2023 — Erzeni Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 27 shtator 2023 31 gush 2023 — [sot@] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022[SHIK. Mbetet për tu parë nëse shtatlarti i prapavijës korçare do të arrijë formën optimale për takimin ndaj Tiranës, pasi Osmani nuk është stërvitur për disa ditë. Por nëse mbrojtja është e plotë, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për mesfushën. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]] Vllaznia Kukësi shiko [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË*]] Vllaznia Kukësi shiko live 7 shkurt (transmetim televiziv-) Partizani Tirana Laçi - Palmi[SHIKO TV***] Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt 30. Të shtunën është planifikuar të luhet sfida... KS Vllaznia vs. 01. 2023 | Running Chores (TRANSMETO**) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 26. 2023 Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Elbasani-Bylis 0-2 E përcaktuar që do të dilte 0-2. Konkluzioni: E korruptuar, madje në mënyrë të qartë. (Transmetim) Bylis Ballsh Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë(tv drejtpërdrejt-) Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejKupa e Shqipërisë Turi i 16-shes: Ndeshjet e kthimit të çerekfinaleve: Grupi A Skënderbeu – Apolonia (1-2) 3-0 Stadiumi “Skënderbeu”, Korçë Kukësi – Dinamo (2-0) 0-0 Kompleksi “Internacional”, Pezë-Helmës Tirana – Luftëtari (4-1) 1-0 Stadiumi “Roza Haxhiu”, Lushnjë Laçi – Bylis (1-1) 3-0 Stadiumi i Laçit Grupi B Partizani – Besëlidhja (0-1) 1-1 Drejtpërdrejt në Rrjetin e RTSH-së Stadiumi “Elbasan Arena”, Elbasan Teuta – Kastrioti (1-2) 3-1 Stadiumi “Niko Dovana”, Durrës Vllaznia – Kamza (2-0) 6-0 Fusha Sportive “Reshit Rusi”, Shkodër Flamurtari – Tërbuni (3-3) 2-0 Stadiumi “Ismail Xhemali”, Pukë * Në kllapa është shënuar rezultati i ndeshjeve të para si dhe orari i ndeshjeve të kthimit. Kraja: Rashë dakord me trajnerin për të mos luajtur ndaj Tiranës Mbrojtësi shkodran Ervis Kraja është shfaqur sot pak i shqetësuar në lidhje me disa komente të bëra në shtypin sportiv teksa aludohej se mosprania e tij në skuadër në ndeshjen ndaj Tiranës, ka qenë një vendim i marrë nga trajneri Vata për gabimet e shfaqura në takimet e mëparshme ndaj Kastriotit dhe Flamurtarit. ((TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Erzeni Dinamo... Teuta-Skënderbeu. [[[Sport TV-]]>>>>] Tirana Partizani Tirana transmetim i dre (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kukësi Tirana [[FUTBOLLI>>][[[] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtKF Tirana vs KS Teuta Durres: Live Score, Stream ... 2022 00:00 Durrës KF Teuta – KFTitulli i vjershes,,.. Catch the latest KF Tirana and Teuta news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top scorers and previous winners. Ajo mund të kryejë operacionet matematikore duke përdorur shkrimin e dorës tuaj. 2023 ((Transmetim Tirana · Skënderbeu Korçë · Teuta Durrës · Tirana · VllazniaSituata e grupit Reparti i mbrojtjes nuk ka qenë një problem për Skënderbeun gjatë kësaj periudhe pasi në 5 ndeshjet e fundit të kampionatit korçarët nuk kanë pësuar gol, por gjithsesi në një sfidë zjarri si ajo ndaj Tiranës, kampionët do të kenë vërtetë nevojë të jenë të kompletuar edhe në repartin e prapavijës. (transmetim i drejtpërdrejtë##) Teuta Durrës Erzeni drejtpërdrejt Përbërja dhe funksionimi i Komisionit te Verifikimit rregullohen nga Rregullorja e Asamblesë se Përgjithshme te FSHF. Asambleja e Përgjithshme e FSHF me ...


About

Welcome to the Need Help? group. Use this group if you need ...

Members

bottom of page