Need help?

Public·67 members

[[[televize**]]!!!!!] Pardubice Ústí nad Labem přenos 17 prosince 2023

2. 12. 2023 — před 6 dny — 2023 — [ŽIVÝ PŘENOS] Ústí nad Labem NH Ostrava Přímý... Děčín Nymburk přenos živě 28 října 2023 Fotbal Ústí ..

Dnes ale postrádali pár hráčů. Nám se dnes potvrdilo, že vyhrávání pomáhá vyhrávat a vytvářet dobré návyky. Nejlepší by bylo vyhrávat pořád, ale to samozřejmě nejde. Po prohře je důležité vždy začít na maximum, což se nám minule v Brně nepovedlo. Tentokrát jsme si začátkem pomohli, " řekl trenér Nymburka Francesco Tabellini. Pochválil i výkon Mathona. Tentokrát jsme si začátkem pomohli, " řekl trenér Nymburka Francesco Tabellini. Pochválil i výkon Mathona. "V našem stylu hry, kdy nikdo nehraje přes 30 minut a hodně si půjčujeme míč, je pro každého hráče těžké dát přes 20 bodů. A Sukovi Mathonovi se to dnes povedlo i přes Martina Svobodu, který patří k nejlepším pivotům v lize. Také ho dobře bránil a pomohl na doskoku, takže dnes to byl od Mathona dobrý zápas, " vypočítal. Trenér Písku Jan Čech se nechtěl vymlouvat na náročný program, v němž jeho svěřenci odehráli tři utkání v šesti dnech. "Na to nejsme zvyklí. My jsme úvod utkání působili jako parta … – to ani nechci vyslovit – na výletě. ŽIVĚ: Liga basketbalistů Ústí nad Labem – Pardubice. Nymburk přehrál nováčka z Písku i podruhé16. 12. 2023 17. 2023 Ani na druhý pokus nevyzrál nováček z Písku na basketbalisty Nymburka. Středočeši dokázali napravit porážku z Brna, když zvítězili 101:65. V dalším utkání NBL přehrál Děčín pražskou Slavii 81:69. Přímý přenos dohrávky 16. kola mezi Ústím nad Labem a Pardubicemi sledujte na ČT sport a ČT sport Plus. Je nám líto, video expirovalo. "V našem stylu hry, kdy nikdo nehraje přes 30 minut a hodně si půjčujeme míč, je pro každého hráče těžké dát přes 20 bodů. A Sukovi Mathonovi se to dnes povedlo i přes Martina Svobodu, který patří k nejlepším pivotům v lize. Také ho dobře bránil a pomohl na doskoku, takže dnes to byl od Mathona dobrý zápas, " vypočítal. Trenér Písku Jan Čech se nechtěl vymlouvat na náročný program, v němž jeho svěřenci odehráli tři utkání v šesti dnech. "Na to nejsme zvyklí. My jsme úvod utkání působili jako parta … – to ani nechci vyslovit – na výletě. Vstup do zápasu rozhodl celé utkání, pak se v podstatě jen dohrával, " konstatoval. Brno na triumf nad Nymburkem navázalo výhrou nad dalším tabulkově výše postaveným týmem Kolínem a posunulo se před Písek na sedmé místo. ŽIVĚ: Liga basketbalistů Ústí nad Labem – Pardubice. Nymburk přehrál nováčka z Písku i podruhé16. 12. 2023 17. 2023 Ani na druhý pokus nevyzrál nováček z Písku na basketbalisty Nymburka. Středočeši dokázali napravit porážku z Brna, když zvítězili 101:65. V dalším utkání NBL přehrál Děčín pražskou Slavii 81:69. Přímý přenos dohrávky 16. ČT sport – Česká televize ... přenos utkání Kooperativa NBL v basketbalu mužů. Program vysílání · Fotbal ŽIVĚ: Liga basketbalistů Ústí nad Labem – Pardubice. Nymburk přehrál nováčka ... Proti pátému celku pořadí měl domácí celek drtivý nástup a první čtvrtinu vyhrál 25:5. V závěru se přesto o výsledek strachoval, protože hosté se dotáhli na jediný bod (72:73), ale nakonec Brňané zvítězili 77:72. Tomas Zdanavičius se na výhře podílel double doublem za 14 bodů a 12 doskoků, za Kolín nastřílel Milenko Veljkovič 20 bodů. Mistrovská Opava vstoupila do zápasu s USK osmibodovou šňůrou, domácí ale ještě dokázali vyrovnat. Ve druhé čtvrtině však Slezané odskočili znovu a tentokrát už náskok jen zvyšovali. V poslední části hry vedli až o 37 bodů, domácí v koncovce skóre už jen korigovali. Rozehrávač Marques Townes se na výhře podílel 23 body a šesti asistencemi. Pátý Děčín porazil poslední pražskou Slavii 81:69 a připsal si třetí vítězství v řadě. V souboji tabulkových sousedů vyhrála desátá Ostrava nad Olomouckem 81:64. Basketbalová Kooperativa liga mužů – 16. kolo: Nymburk – Písek 101:65 (34:17, 59:31, 82:42)Nejvíce bodů: Mathon 21, Svejcar 16, Bohačík 13 – Borovka 20, Martin Svoboda 15, Skalička 9. Husitství a husité - Stránka 306 - Výsledky hledání v Google Books Petr Čornej · 2019 · ‎History... přenosu) ověřit rozsah katastrofy, která v takřka identickém měřítku zasáhla Pardubice – Praha – Ústí nad Labem 2008, s. 265–341, zde s. 308–311; Karel ... ŽIVĚ: Ústí nad Labem – Pardubice Nymburk už v první čtvrtině získal dvacetibodový náskok, ve druhém poločase rozdíl narostl až na 42 bodů. Domácí dali 12 trojek a jejich obrana donutila soupeře k 27 ztrátám míče. Střelecky favorita táhl autor 21 bodů Sukhmail Mathon, dvouciferně skórovali i jeho čtyři spoluhráči. V píseckém dresu zaznamenal 20 bodů Štěpán Borovka. "Respektuji Písek a jeho hru, jak se snaží hrát aktivně. Úvod do studia historie - Stránka 113 - Výsledky hledání v Google Books František Stellner · 2023 · ‎History... Pardubice – Praha – Ústí nad Labem 2008, s. 87–103. Svatava Raková: Víra přenosem a dopadem intelektuálních idejí a proudů či epoch, včetně jejich ...