Need help?

Public·67 members

Dinamo Zagreb Hajduk Split uživo gledati 17 prosinca 2023

prije 11 sati — Dinamo Zagreb Hajduk Split uživo prijenos gledati 17.12.2023 Danas godine, a počinje u 20 sati.DINAMO ZAGREB-Hajduk Split Gdje je danas na ...

U danima kad je na programu najveći hrvatski derbi vrlo često rivalstvo juga i sjevera Hrvatske pređe granice normalnog i dosta je onih koji šire mržnju. Međutim, Petković je krajem novembra izrekao rečenicu koja je na neki način lekcija mnogim navijačima Hajduka i Dinama. U nedjelju od 17. 15 Dinamo i Hajduk igraju najveći derbi hrvatskog nogometa. Utakmica je proglašena kao ona visokog rizika, a policija je u tu svrhu izdala priopćenje za navijače. Prenosimo ga u cijelost: "U nedjelju, 17. prosinca 2023. godine s početkom u 17. 15 sati na Gradskom stadionu „Maksimir“ u Zagrebu odigrat će se nogometna utakmica SuperSport HNL-a između GNK Dinamo i HNK Hajduk. Događaj je proglašena utakmicom visokog rizika i sukladno tome policija će tijekom cijelog dana s dovoljnim brojem policijskih službenika poduzimati sve mjere sigurnosti. U svrhu održavanja povoljnog stanja javnog reda i mira tijekom putovanja na utakmicu i povratka, kao i neometanog odigravanja nogometne utakmice, policija će poduzimati mjere i radnje iz svoje nadležnosti sukladno Zakonu o policijskim poslovima i ovlastima, Zakonu o sprječavanju nereda na športskim natjecanjima, Zakonu o javnom okupljanju, Zakonu o sigurnosti prometa na cestama i Protokolu o sigurnosti na utakmicama visokog rizika. DINAMO ZAGREB-Hajduk Split Gdje je danas na televiziji Gledaj Dinamo Zagreb uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... prijenos utakmice dinamo veceras. hajduk dinamo prijenos. utakmica ... HAJDUK SPLIT-Dinamo Zagreb Gdje je danas na televiziji Gledaj Hajduk Split uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... utakmica hajduk danas prijenos. rijeka hajduk prijenos. utakmica ... Zbog ozljede zadnje lože otpao je Mihael Žaper, a zbog žutih kartona nema ni Anthonyja Kalika koji je u posljednje dvije utakmice pokazao naznake 'buđenja'. U izostanku Žapera u vezni red vjerojatno 'seli' Niko Sigur, a dilema je hoće li od prve minute krenuti Yassine Benrahou. Marokanac je odigrao vrlo dobrih 20 minuta protiv Lokomotive te ne bi bilo iznenađenje da krene od prve minute. U tom slučaju na klupu bi preselio Leon Dajaku. Mogući sastav Hajduka: Lučić, Moufi, Šarlija, Uremović, Diallo, Sigur, Pukštas, Krovinović, Benrahou, Sahiti, Livaja. Hajduk i Dinamo sastali su se tri puta ove sezone. Dinamo je slavio u prvom međusobnom ogledu, u susretu superkupa, a potom je Hajduk bio bolji dva puta. Prvo u Maksimiru u prvom kolu prvenstva (2:1), a zatim i na Poljudu početkom listopada (1:0) kada je presudio gol Emira Sahitija. Glavni sudac utakmice je Patrik Kolarić iz Čakovca. Pomagat će mu Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Goran Pataki iz Đakova, a četvrti sudac je Dario Kulušić iz Šibenika. VAR sudac je Igor Pajač, a njegov asistent Vedran Đurak, obojica iz Sv. Ivana Zeline. S obzirom na očekivani veliki interes gledatelja te očekivani dolazak većeg broja gostujućih navijača, pozivamo sve posjetitelje da se detaljno upoznaju s uputama i preporukama koje navodimo u nastavku priopćenja. U nedjelju, 17. 15 sati na Gradskom stadionu „Maksimir“ u Zagrebu odigrat će se nogometna utakmica SuperSport HNL-a između GNK Dinamo i HNK Hajduk. Slaven Belupo Dinamo Zagreb uživo gledati 4 prosinca 2023 3. pro 2023. — [TELEVIZIJA UŽIVO##] Gorica Slaven Belupo uživo prijenos gledati 25. Danas. Iako je fudbal, odnosno utakmica 4.— Lokomotiva Zagreb Rijeka ... [HD uživo>>>>] Dinamo Zagreb Hajduk Split prije 8 sati — NOGOMET UŽIVO: Hajduk i Dinamo igraju susret 10. kola HNL-a na Poljudu u nedjelju, 1. listopada 2023. godine – gdje gledati prijenos?